Metody Finansowania

Metody Finansowania kotłów pelletowych i układów solarnych
Czyste Powietrze
Dotacje Rządowe
Ulga Termomodernizacyjna
Dotacje Rządowe

Dotacje na wymianę źródła ciepła

Rozwój technologii związany z kotłami pelletowymi i układami solarnymi owocuje coraz bardziej wydajnymi i efektywnymi urządzeniami do ogrzewania budynków mieszkalnych i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Coraz większa gama urządzeń jest dedykowana dla budynków modernizowanych z tradycyjnym systemem grzejnikowym. Nie tylko właściciele nowych budynków mogą się cieszyć ekologicznym i odnawialnym źródłem ciepła. Również coraz większy wachlarz możliwości finansowania (m.in. program ,,Czyste Powietrze’’, ulga termomodernizacyjna) pozwala aby kotły pelletowe oraz układy solarne zagościły w modernizowanych budynkach mieszkalnych.

Chcesz skorzystać z finansowania kotłów pelletowych lub układów solarnych ?

Metody Dofinansowania dla kotłów pelletowych i kolektorów słonecznych

Program Czyste Powietrze

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Ulga termomodernizacyjna

Ulga polega na odliczeniu od podstawy obliczenia podatku (lub przychodów w przypadku podatku zryczałtowanego) wydatków poniesionych na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w budynku mieszkalnym jednorodzinnym.

Chcesz skorzystać z finansowania
pomp ciepła ?