Kotły Pelletowe.

Kraków / Małopolska

Dowiedz się więcej

(+48) 798 230 260

Kotły pelletowe w naszej ofercie

Od prawie 100-u lat firma Windhager kojarzona jest z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, czyniącymi ogrzewanie wygodnym, oszczędnym i efektywnym. Silny popyt na produkty marki Windhager pozwoliły na stały wzrost firmy i stworzenie licznych innowacji na rynku techniki grzewczej. W obecnym czasie marka ta jest jedną z wiodących w Europie w zakresie odnawialnych źródeł ciepła, posiadająca odpowiednie systemy grzewcze dla wszystkich paliw stałych w postaci biomasy, systemów magazynowania paliwa oraz buforowania energii cieplnej. 

Niezwykle wydajny i kompaktowy

BIOWIN 2 TOUCH

Moc 3 kW - 33 kW

Proste i wygodne rozwiązanie

BIOWIN 2 LITE

Moc 10 kW - 26 kW

Przedsiębiorstwo produkcyjne HT Heiztechnik produkuje urządzenia grzewcze o mocy od 3,9 kW do 7MW: pompy ciepła, kotły grzewcze, kotły centralnego ogrzewania, kotły pelletowe, kotły na biomasę oraz automatyczne kotły węglowe. Kotły spełniają najwyższe wymagania rozporządzenia UE oraz  5 klasy.

Kocioł pelletowy 5 klasy

Q Pellet

Moc 12 kW - 60 kW

Kocioł pelletowy 5 klasy

One PLUS

Moc 8 kW - 20 kW

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS (obecnie ZMK SAS sp. z o.o.) od początku swej działalności w 1980 roku zajmuje się produkcją kotłów grzewczych na paliwa stałe. W miarę dynamicznego rozwoju, firma wywodząca się z niewielkiego zakładu rzemieślniczego przerodziła się w jednego z czołowych producentów branży kotlarskiej w Polsce. Wieloletnie doświadczenie i rozwój technologii produkcji umożliwił skonstruowanie kotłów spełniających wymagania 5 klasy wg normy PN-EN 303-5:2012 oraz dyrektywy ekoprojektu – EcoDesign.

Kocioł na pelet o podwyższonym standardzie

BIO EFEKT PLUS

Moc 14 kW - 36 kW

Kocioł na pelet o podwyższonym standardzie

BIO COMPACT PLUS

Moc 10 kW - 25 kW

Chcesz dowiedzieć się więcej?