Montaż kotłów pelletowych i układów solarnych.

Kraków / Małopolska

Dowiedz się więcej

(+48) 798 230 260

Jak działają kotły pelletowe i układy solarne?

Kotły pelletowe

Układy solarne

Montaż kotłów pelletowych i układów solarnych

Poszukujesz ekonomicznego i ekologicznego źródła ogrzewania? Nasza oferta montażu kotłów pelletowych oraz układów solarnych z pewnością będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby! Dzięki wybraniu gotowego zestawu solarnego, w łatwy sposób zbudujesz małą instalację solarną dla potrzeb podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Natomiast nowoczesne kotły pelletowe wyposażone w podajniki w automatyczny sposób podadzą paliwo do kotła. W dodatku możesz otrzymać na nie dofinansowanie, w czym pomogą Ci nasi doświadczeni specjaliści.

Kotły pelletowe w Krakowie — montaż kotłów w przystępnych cenach

Oferujemy naszym klientom profesjonalny kotłów pelletowych w Krakowie, które pozwalają na skuteczne ogrzewanie domów mieszkalnych i dużą kontrolę temperatury. Montaż kotłów przez firmę Sevro to gwarancja najwyższej jakości wykonania instalacji, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obszernej wiedzy na temat branży urządzeń grzewczych.

Czytaj dalej o kotłach pelletowych

Dofinansowanie kotłów pelletowych

Dofinansowanie do kotłów na pellet jest dostępne w ramach różnych programów, które mają na celu ograniczenie emisji szkodliwych dla ekosystemu produktów spalania. Wysokość dofinansowania zależy od dochodów i spełnienia określonych warunków.

Program Czyste Powietrze

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Dowiedz się o finansowaniu kotłów pelletowych i układów solarnych

Montaż układów solarnych —zaawansowana technologia

Kolektory słoneczne montowane na dachach budynków lub na ziemi pozwalają na efektywne podgrzewanie wody użytkowej oraz wsparcie ogrzewania budynku. Sevro gwarantuje, że wszystkie zamontowane urządzenia zostały stworzone przez znanych i szanowanych producentów.

Czytaj dalej o kolektorach słonecznych

Chcesz dowiedzieć się więcej?