Slide 1
Mój Prąd

Twój sposób na uzyskanie finansowania na zakup fotowoltaiki

Fotowoltaika dofinansowanie 2021

Jeśli fotowoltaika dofinansowanie to kwestia, którą szczególnie się interesujesz, to doskonale trafiłeś! Rozwój technologii związany z fotowoltaiką owocuje coraz tańszymi i bardziej wydajnymi urządzeniami. Równie duży wachlarz możliwości uzyskania dofinansowania do fotowoltaiki (Mój prąd, ulga termomodernizacyjna, nisko oprocentowane kredyty) pozwala na to, aby mikro instalacje zagościły na dachach gospodarstw domowych w całym kraju. Montaż fotowoltaiki i serwis fotowoltaiki to niejedyne z usług, które świadczymy. Sprawdź, jakie dotacje na fotowoltaikę 2021 są w tej chwili możliwe i skorzystaj z naszej pomocy w ich pozyskaniu!

Fotowoltaika - dofinansowanie, dzięki któremu koszty zwrócą się jeszcze szybciej

Fotowoltaika w Krakowie to rozwiązanie, z którego możliwości możesz skorzystać dzięki usługom Sevro. Odpowiednio dobrana i zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna powinna zwrócić się już po 8 latach użytkowania. Jeśli jednak zdecydujesz się na skorzystanie z różnego typu dopłat do fotowoltaiki i ulg, ten okres może się skrócić do 6-7 lat. Po tym czasie będziesz cieszyć się darmową energią ze słońca, bez martwienia się o to, że energia elektryczna nadal drożeje. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, dowiedz się, jakie możliwości dofinansowania do fotowoltaiki pozwolą Ci zaoszczędzić najwięcej.

Dofinansowanie do fotowoltaiki - w jaki sposób je otrzymać?

DOSTAWA

Zastanawiasz się skąd pozyskać dotacje do fotowoltaiki – na wykonanie własnej mikro elektrowni fotowoltaicznej? Sevro zapewnia kompleksową obsługę, w ramach której oferujemy także pomoc w pozyskaniu dofinansowania do paneli fotowoltaicznych 2021. Poza przygotowaniem odpowiednich wniosków o uzyskanie dopłaty do fotowoltaiki w zakres naszych usług wchodzi także:

PROJEKT INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ
DOSTAWA
MONTAŻ
URUCHOMIENIE
SERWIS POGWARANCYJNY
SERWIS GWARANCYJNY
NIEZBĘDNE DOKUMENTY DO PRZYŁĄCZENIA DO SIECI

Metody Dofinansowania

Nisko oprocentowane kredyty

W celu ubiegania się o dofinansowanie fotowoltaiki dla naszych klientów współpracujemy z bankiem Santander. Specjalnie przygotowana oferta, w ramach której zakup i montaż pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej można rozłożyć na raty to naprawdę świetne rozwiązanie. Jeśli z niego skorzystasz, Twoja miesięczna  rata może być niższa niż rachunek za prąd. 

Program Mój prąd

Program dofinansowania fotowoltaiki – Mój Prąd jest na dotychczasową skalę w Polsce unikatowy. Ta metoda pozyskania dotacji jest dedykowana wsparciu rozwoju energetyki prosumenckiej, a konkretnie segmentu mikro instalacji fotowoltaicznych (PV). Jeśli chcesz wytwarzać energię na użytek własnego gospodarstwa i masz podpisaną umowę z zakładem energetycznym to masz możliwość dofinansowania do paneli fotowoltaicznych w ramach programu Mój Prąd 3.0 w wysokości do 3 tys. zł.

Ulga termomodernizacyjna

Jedną z metod dofinansowania fotowoltaiki jest także ulga termomodernizacyjna. Skorzystanie z tej możliwości polega na odliczeniu od podstawy obliczenia podatku (lub przychodów w przypadku podatku zryczałtowanego) wydatków poniesionych na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w budynku mieszkalnym jednorodzinnym. Chcąc skorzystać z tej formy dofinansowania na panele fotowoltaiczne, musisz być jego właścicielem.

Chcesz skorzystać z finansowania paneli fotowoltaicznych ?