Zadbaj o sprawną klimatyzację w swoim wnętrzu!

Serwis klimatyzacji domowej

Klimatyzatory z funkcją grzania.
Zadzwoń i zapytaj:

(+48) 798 230 260

Montujemy klimatyzatory najlepszych producentów:

Producenci klimatyzatorów

Serwis klimatyzacji
Kraków i okolice

Szukasz fachowego serwisu klimatyzacji domowej w Krakowie

Nasza firma specjalizuje się w instalacji i serwisie klimatyzatorów domowych

Wybierając nasze usługi masz gwarancję, że dobierzemy odpowiedni sprzęt dla Twoich potrzeb pod względem jakościowym i cenowym. Oferujemy wysoki poziom usług w zakresie instalacji, konserwacji i demontażu klimatyzatorów. Posiadamy wymagane prawem certyfikaty i uprawnienia do wykonania proponowanych usług.

W ramach podstawowego montażu oferujemy Państwu:

Serwis klimatyzacji domowej Kraków

Rabat na Serwis za skuteczne polecenie

Dojazd do klienta

grafika-1

Instalacja klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

serwis klimatyzacji Kraków
Regularny przegląd klimatyzacji domowej

Przegląd klimatyzacji Kraków
  798 230 260

Przegląd klimatyzacji domowej w Krakowie

Przegląd klimatyzacji w Krakowie to usługa, z której należy korzystać regularnie. Jeśli zależy Ci na prawidłowym działaniu klimatyzacji, zdecyduj się na skorzystanie z naszych usług obejmujących serwis klimatyzacji. W ramach przeglądu klimatyzacji sprawdzimy szczelność instalacji, drożność odpływu skroplin, parametry grzania i chłodzenia, a także parametry elektryczne. W razie potrzeby zajmiemy się też odgrzybianiem i czyszczeniem klimatyzacji. Tego typu prace powinno wykonywać się dwa razy do roku, więc jeśli dawno tego u Ciebie nie robiono, skontaktuj się z nami i umów serwis klimatyzacji!.

Według zaleceń producentów klimatyzatorów oraz w celu zachowania gwarancji na sprzęt należy wykonywać serwis klimatyzatorów minimum dwa razy w roku (przed i po sezonie letnim). W ofercie posiadamy również inne dodatkowe usługi instalacyjne, w zależności od potrzeb klienta:

Czyszczenie klimatyzacji domowej — serwis Sevro

 Dlaczego warto robić serwis klimatyzacji w Krakowie?

Zamontowanie klimatyzacji w Twoim domu to nie koniec działań związanych z tym sprzętem. Trzeba pamiętać o tym, że serwis i czyszczenie klimatyzacji w Krakowie ma zdecydowany wpływ na jej wydajność, a także pozwala przedłużyć jej trwałość. Oczywiście można zadbać o jej czyszczenie samodzielnie, jednak profesjonaliści zrobią to najlepiej. Jeśli zadbasz o to, by serwis klimatyzacji w Twoim domu odbywał się odpowiednio często, minimum dwa razy do roku, nie stracisz gwarancji na sprzęt, którą oferuje producent. Zapobiegnie to problemom związanym z kosztowną naprawą lub koniecznością wymiany klimatyzatora. W ramach serwisu klimatyzacji w Krakowie pracownicy Sevro sprawdzą wszystkie parametry i zadbają o ich odpowiednie ustawienie – tak, by klimatyzator był jak najbardziej wydajny. Jeśli konieczna będzie naprawa klimatyzacji, również się jej podejmiemy. Z naszą pomocą klimatyzacja w Twoim domu będzie działać bez zarzutu.

Serwis klimatyzacji od firmy Sevro mapa

Naprawa klimatyzacji domowej Kraków — dojeżdżamy do Krakowa i okolic

Z naszej usługi serwisowania klimatyzatorów domowych możesz skorzystać w Krakowie i okolicach.

Nasze usługi wykonujemy w obrębie Krakowa i okolic (dojazd do klienta do 40km od Krakowa gratis) Ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm, oraz instytucji użyteczności publicznej. Każda usługa wyceniana jest indywidualnie po wcześniejszej wizycie w obiekcie i konsultacji z klientem. Cena uzależniona jest od rodzaju i umieszczenia sprzętu, a także długości oraz sposobu instalacji freonowej i metody odprowadzenia skroplin.

Producenci

Dostarczamy klimatyzatory wypróbowanych producentów: 

MITSUBISHI, LG, GREE, SEVRA, SINCLAIR, AUX