Twoja inwestycja w przyszłość

Pompy ciepła
Bochnia

Zamontuj pompę ciepła korzystając z dotacji

(+48) 798 230 260

Montujemy pompy ciepła najlepszych producentów:

Pompy ciepła:

Montujemy pompy ciepła na terenie Bochni.

Chcesz zostać posiadaczem pompy ciepła i szukasz firmy, która zajmuje się montażem tego typu urządzeń na terenie Bochni?

Sevro jest firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu instalacji urządzeń typu pompy ciepła. Jeśli interesują Cię tego typu rozwiązania i chcesz zapewnić sobie energooszczędny i ekologiczny sposób ogrzewania domu oraz wody użytkowej, sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, ile możemy Ci zaoferować.

 • Pompy ciepła - jak działają?

  Zasada pracy pompy ciepła przypomina lodówkę, jednak urządzenie to, zamiast oddawać ciepło zasysa powietrze z otoczenia. Następnie dochodzi do procesu sprężenia i wzrostu temperatury do 60-70°C i przekazania ciepła do domowego systemu ogrzewania.

Pompy ciepła - Sevro
 • Jaki jest koszt pompy ciepła?

  Końcowa kwota montażu pompy ciepła wykonywanego przez Sevro w Bochni zależna jest od kilku czynników, wśród których wymienić można istniejącą instalację oraz warunki montażowe. Zakres cen pomp ciepła wraz z montażem zaczyna się od kwoty 39 000 zł.

 • Jaką dotacje obejmuje montaż pompy ciepła?

  Wysokość dotacji rządowej na montaż pompy ciepła zależy od kilku czynników. Jest to program, na który się zdecydowaliśmy, nasze miesięczne dochody i wydatki, liczba osób zamieszkujących gospodarstwo domowe oraz ilość instalacji. Najczęściej przyznawana dotacja do 23 000 zł, jedna niektórzy mogą liczyć nawet na 36 000 zł. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile dokładnie może wynieść Twoja dotacja, skontaktuj się z naszymi ekspertami.

 • Jakie formalności należy spełnić?

  Pierwszy krok to ustalenie, czy danemu klientowi przysługuje dofinansowanie. Następnie kompletujemy niezbędne dokumenty i składamy I wniosek. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji funduszu przekazujemy klientowi listę wymaganych dokumentów i składamy wniosek II.

Montaż pomp ciepła Bochnia – dlaczego Sevro to dobry wybór?

Dobór odpowiedniego urządzenia oraz montaż pompy ciepła w Bochni to wymagające zadanie, dlatego najlepiej jest zostawić je specjalistom, takim jak Sevro. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy oferują jedynie najlepsze rozwiązania i urządzenia dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Opinie naszych klientów

Poznaj opinie klientów Sevro

Famai Koytong
Famai Koytong
2022-12-19
Firma Sevro sprostała naszym niełatwym oczekiwaniom. Pracownicy wykazali się fachową poradą, co do doboru odpowiednich urządzeń, uprzejmością i zaangażowaniem. Montaż przebiegł szybko, bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami. Doradzone nam urządzenie klimatyzacyjne polepszyło komfort życia naszej rodziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Klaudiusz Niemczewski
Klaudiusz Niemczewski
2022-12-12
Firma SEVRO to 100% profesjonalizmu od sprawdzenia możliwości montażu poprzez właściwy dobór pompy ciepła i wykonanie w terminie. Świetny kontakt z właścicielem firmy, który zawsze w sposób rzeczowy wyjaśnia wszystkie wątpliwości i szuka zawsze najlepszego rozwiązania tak, żeby klient był zadowolony. Jeżeli chodzi o koszty to z ofert które otrzymałem była to najwyższa jakość za rozsądną cenę.
Przemysław Gołębiowski
Przemysław Gołębiowski
2022-10-07
Firma Sevro wykonała u mnie kawał niesamowitej kompleksowej roboty, a to jeszcze nie koniec. Do tej pory Sevro przeprowadziło instalację wentylacji mechanicznej, instalację klimatyzacji, kanalizacji, ciepłej i zimnej wody (kompleksowa hydraulika) oraz ogrzewania podłogowego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania w wykonywane prace oraz posiadanej wiedzy w rzeczonych tematach. Dokładność, solidność, odpowiedni dobór materiałów, troska o interes klienta to atuty tej firmy. Wszystko pięknie położone, aż oko cieszy, wszystkie testy instalacji na 6+. Pierwszy raz na budowie nie miałem co po Panach majsterkach sprzątać - aż dziwnie się czułem nie musząc wynosić gruzu, kartonów i folii różnej maści, wszystkie śmieci w workach, a gruz na składowisku, na budowie porządek :) nawet późniejszym ekipom nie zdarzyło się zachować takiej czystości. Dużym plusem jest również komunikacja z Panami z firmy i profesjonalne doradztwo, wspólne rozpatrywanie różnych wariantów instalacji, tak aby to miało ręce i nogi, było praktyczne, niezawodne dostosowane do potrzeb i nie zrujnowało klienta. Pan Łukasz Seweryn przykłada dużo uwagi do energooszczędności stosowanych w budynku instalacji, co w dzisiejszych czasach i przyszłości będzie miało ogromne znaczenie. Dlatego tak bardzo cenię sobie usługi firmy Sevro. Zwróciłem również uwagę na korzystanie podczas prac z profesjonalnych narzędzi i różnorakich specjalistycznych sprzętów, co też wiele mówi o firmie - mam pewność że nie przyszedł do mnie przysłowiowy "pan Mietek" - ale profesjonalnie przygotowana i znająca się na swym fachu firma. Ceny za usługi są całkiem przystępne i nie wygórowane- chciałbym dodać że miałem okazję porównać wcześniej oferty kilku różnych firm- jak się okazało mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę . Z tych wszystkich powodów szczerze i gorąco polecam "Sevro". Przed nami jeszcze montaż pompy ciepła, po pracach wykończeniowych, zakładamy rekuperator i klimatyzatory, a w niedalekiej przyszłości fotowoltaikę. I to też jest całkiem fajne, że jedna firma potrafi profesjonalnie i kompleksowo wyposażyć w te wszystkie instalacje nowo wybudowany dom. Polecam :)
Ryszard Jamrozowicz
Ryszard Jamrozowicz
2022-08-23
Fachowa i profesjonalna obsługa.
Piotr Pelczar
Piotr Pelczar
2022-08-01
Kolejna instalacja klimatyzacji wykonana przez SEVRO perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Pawel
Pawel
2022-05-09
Zarówno instalacja klimatyzacji jak i przeprowadzona pół roku później konserwacja przebiegły bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt z firmą, terminowe wykonanie prac, profesjonalna i sympatyczna ekipa oraz przyzwoite ceny. Polecam!
Filip Duda
Filip Duda
2022-03-31
Panowie z firmy Sevro wykonywali u nas usługę montażu klimatyzacji. Pełne doradztwo przy wyborze sprzętu. Oferty na urządzenia większości producentów . Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Usługa wykonana profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze estetycznie. Bardzo dobra komunikacja, ceny konkurencyjne. Serdecznie polecam!
Michał Kaczkowski
Michał Kaczkowski
2022-03-18
Serdecznie polecam usługi firmy Sevro . Pan Lukasz zainstalował nam zarówno cała instalacje klimatyzacji jak i instalacje fotowoltaiczną . Praca schludna - Cena uczciwa - Jakość bardzo dobra . Polecam

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy, zadzwoń:

(+48) 798 230 260

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8 - 17
Sob: Nieczynne

Obszar działania

Wykonujemy usługi na terenie południowej Polsce. Kraków i okolice.