Twoja inwestycja w przyszłość

Pompy ciepła
Brzesko

Zamontuj pompę ciepła i skorzystaj z
atrakcyjnej dotacji(+48) 798 230 260

Montujemy pompy ciepła najlepszych producentów:

Pompy ciepła:

Oferujemy profesjonalny montaż pomp ciepła oraz fachowe doradztwo na terenie Brzeska.

 

Szukasz firmy świadczącej profesjonalne usługi montażu oraz serwisu pomp ciepła w Brzesku?

Szukasz energooszczędnego rozwiązania dla swojego domu, które pozwoli płacić mniej za ogrzewanie oraz ciepłą wodę użytkową? Chcesz skorzystać z najnowszych osiągnięć technologii, które korzystnie wpływają również na środowisko? Zadzwoń do Sevro i skorzystaj z kompleksowych usług z zakresu montażu pomp ciepła w Brzesku. Oferujemy fachowy dobór sprzętu, profesjonalny montaż oraz opiekę posprzedażową wraz z serwisem instalacji.

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą bogatą ofertę. Doświadczeni pracownicy Sevro ustalą, które urządzenie będzie idealne do możliwości adaptacyjnych Twojego domu oraz potrzeb jego mieszkańców.

 • Jak działają pompy ciepła?

  Pompa ciepła to zaawansowane technologicznie urządzenie, którego działanie przypomina nieco pracę lodówki. Pompa ciepła w przeciwieństwie do lodówki nie oddaje jednak ciepła, lecz zasysa je z zewnątrz. Dalej powietrze zostaje podgrzane do około 60 - 70°C, by w takiej formie zostać przekazane do domowego systemu grzewczego.

Pompy ciepła - Sevro
 • Ile kosztują pompy ciepła?

  Profesjonalny montaż pompy ciepła w Brzesku i jego cena uzależnione są od czynników, takich jak istniejące w budynku warunki montażowe, a także istniejąca instalacja. Sevro stara się oferować swoim klientom możliwie jak najkorzystniejsze ceny, dlatego koszt instalacji z urządzeniem zaczyna się już od 36 000 zł.

 • Jaką dotację można otrzymać?

  Montaż pompy ciepła Brzesko może wiązać się z uzyskaniem korzystnej dotacji. Jej wysokość jest uzależniona od kilku czynników. Zdecydowana większość inwestorów może liczyć na dofinansowanie w wysokości 23 000 zł. W niektórych przypadkach kwota ta będzie znacznie wyższa i może wynieść nawet 36 000 zł. Skontaktuj się z nami, a doświadczeni pracownicy Sevro sprawdź, jaka dotacja przysługuje właśnie Tobie.

 • Jak wyglądają formalności?

  W Sevro stawiamy na kompleksową obsługę każdego zlecenia, dlatego oferujemy również pomoc w uzyskaniu dotacji do montażu pompy ciepła w Brzesku. Na początku ustalamy, czy klient kwalifikuje się do udziału w danym programie rządowym oraz to, jaka dotacja mu przysługuje. Kolejny krok to skompletowanie niezbędnych dokumentów i złożenie I wniosku. Po uzyskaniu pozytywnej odpowiedzi z funduszu możemy przystąpić do realizacji projektu oraz przekazania szczegółowej listy niezbędnych dokumentów, a następnie wypełnienia II wniosku.

Montaż pomp ciepła Brzesko – dlaczego skorzystać z usług Sevro?

Montaż pompy ciepła to zadanie wymagające wiedzy i sporego doświadczenia, dlatego warto, jest je powierzyć profesjonalistom, znającym się na tego typu urządzeniach. Znajdziesz ich w Sevro, gdzie wykwalifikowany zespół pracowników czeka, by zaoferować Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu. W Sevro stawiamy na jak najlepszy kontakt z klientem i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dokładnie oceniamy stan budynku i jego możliwości adaptacyjne, tak by dopasować najlepsze urządzenie. Sevro to również opieka posprzedażowa, w tym profesjonalnym serwis pompy ciepła Brzesko, który pozwala zadbać o kondycje urządzenia przez długi czas. 

Opinie naszych klientów

Poznaj opinie klientów Sevro

Famai Koytong
Famai Koytong
2022-12-19
Firma Sevro sprostała naszym niełatwym oczekiwaniom. Pracownicy wykazali się fachową poradą, co do doboru odpowiednich urządzeń, uprzejmością i zaangażowaniem. Montaż przebiegł szybko, bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami. Doradzone nam urządzenie klimatyzacyjne polepszyło komfort życia naszej rodziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Klaudiusz Niemczewski
Klaudiusz Niemczewski
2022-12-12
Firma SEVRO to 100% profesjonalizmu od sprawdzenia możliwości montażu poprzez właściwy dobór pompy ciepła i wykonanie w terminie. Świetny kontakt z właścicielem firmy, który zawsze w sposób rzeczowy wyjaśnia wszystkie wątpliwości i szuka zawsze najlepszego rozwiązania tak, żeby klient był zadowolony. Jeżeli chodzi o koszty to z ofert które otrzymałem była to najwyższa jakość za rozsądną cenę.
Przemysław Gołębiowski
Przemysław Gołębiowski
2022-10-07
Firma Sevro wykonała u mnie kawał niesamowitej kompleksowej roboty, a to jeszcze nie koniec. Do tej pory Sevro przeprowadziło instalację wentylacji mechanicznej, instalację klimatyzacji, kanalizacji, ciepłej i zimnej wody (kompleksowa hydraulika) oraz ogrzewania podłogowego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania w wykonywane prace oraz posiadanej wiedzy w rzeczonych tematach. Dokładność, solidność, odpowiedni dobór materiałów, troska o interes klienta to atuty tej firmy. Wszystko pięknie położone, aż oko cieszy, wszystkie testy instalacji na 6+. Pierwszy raz na budowie nie miałem co po Panach majsterkach sprzątać - aż dziwnie się czułem nie musząc wynosić gruzu, kartonów i folii różnej maści, wszystkie śmieci w workach, a gruz na składowisku, na budowie porządek :) nawet późniejszym ekipom nie zdarzyło się zachować takiej czystości. Dużym plusem jest również komunikacja z Panami z firmy i profesjonalne doradztwo, wspólne rozpatrywanie różnych wariantów instalacji, tak aby to miało ręce i nogi, było praktyczne, niezawodne dostosowane do potrzeb i nie zrujnowało klienta. Pan Łukasz Seweryn przykłada dużo uwagi do energooszczędności stosowanych w budynku instalacji, co w dzisiejszych czasach i przyszłości będzie miało ogromne znaczenie. Dlatego tak bardzo cenię sobie usługi firmy Sevro. Zwróciłem również uwagę na korzystanie podczas prac z profesjonalnych narzędzi i różnorakich specjalistycznych sprzętów, co też wiele mówi o firmie - mam pewność że nie przyszedł do mnie przysłowiowy "pan Mietek" - ale profesjonalnie przygotowana i znająca się na swym fachu firma. Ceny za usługi są całkiem przystępne i nie wygórowane- chciałbym dodać że miałem okazję porównać wcześniej oferty kilku różnych firm- jak się okazało mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę . Z tych wszystkich powodów szczerze i gorąco polecam "Sevro". Przed nami jeszcze montaż pompy ciepła, po pracach wykończeniowych, zakładamy rekuperator i klimatyzatory, a w niedalekiej przyszłości fotowoltaikę. I to też jest całkiem fajne, że jedna firma potrafi profesjonalnie i kompleksowo wyposażyć w te wszystkie instalacje nowo wybudowany dom. Polecam :)
Ryszard Jamrozowicz
Ryszard Jamrozowicz
2022-08-23
Fachowa i profesjonalna obsługa.
Piotr Pelczar
Piotr Pelczar
2022-08-01
Kolejna instalacja klimatyzacji wykonana przez SEVRO perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Pawel
Pawel
2022-05-09
Zarówno instalacja klimatyzacji jak i przeprowadzona pół roku później konserwacja przebiegły bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt z firmą, terminowe wykonanie prac, profesjonalna i sympatyczna ekipa oraz przyzwoite ceny. Polecam!
Filip Duda
Filip Duda
2022-03-31
Panowie z firmy Sevro wykonywali u nas usługę montażu klimatyzacji. Pełne doradztwo przy wyborze sprzętu. Oferty na urządzenia większości producentów . Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Usługa wykonana profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze estetycznie. Bardzo dobra komunikacja, ceny konkurencyjne. Serdecznie polecam!
Michał Kaczkowski
Michał Kaczkowski
2022-03-18
Serdecznie polecam usługi firmy Sevro . Pan Lukasz zainstalował nam zarówno cała instalacje klimatyzacji jak i instalacje fotowoltaiczną . Praca schludna - Cena uczciwa - Jakość bardzo dobra . Polecam

Zdjęcia naszych realizacji

Zobacz przykładowe realizacje pomp ciepła

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy, zadzwoń:

(+48) 798 230 260

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8 - 17
Sob: Nieczynne

Obszar działania

Wykonujemy usługi na terenie południowej Polsce. Kraków i okolice.