Twoja inwestycja w przyszłość

Pompy ciepła
Miechów

Zamontuj pompę ciepła korzystając z dotacji

(+48) 798 230 260

Montujemy pompy ciepła najlepszych producentów:

Pompy ciepła:

Montujemy pompy ciepła na terenie Miechowa.

Szukasz firmy, która oferuje montaż pompy ciepła w Miechowie?

Sevro to firma, która oferuje kompleksowe usługi instalatorskie, w tym także montaż pomp ciepła. Jeśli zależy Ci na energooszczędnym rozwiązaniu, zapoznaj się z naszą ofertę i zdecyduj na zainstalowanie pompy ciepła w swoim domu.

Nasi eksperci doradzą, jaka instalacja będzie odpowiadała możliwościom adaptacyjnym budynku, w którym mieszkasz.

 • Jak działają pompy ciepła?

  Pompa ciepła działaniem przypomina lodówkę, ale zamiast oddawać ciepło na zewnątrz, pompa zasysa powietrze z otoczenia. W wyniku procesu sprężenia, temperatura wzrasta do 60-70°C i jest przekazywana do domowego systemu grzewczego.

Pompy ciepła - Sevro
 • Ile kosztują pompy ciepła?

  Ostateczna kwota za usługę montażu pompy ciepła przez firmę Sevro w Miechowie zależy od kilku czynników, takich jak istniejąca instalacja i warunki montażowe. Cena pomp ciepła (z montażem) zaczyna się od 39 000 zł.

 • Jaką dotację można otrzymać?

  Wysokość dotacji zależy od wielu czynników, takich jak program rządowy, z którego korzystasz, dochody, Twoje miesięczne wydatki, ilość instalacji oraz liczba osób w Twoim gospodarstwie domowym. Najczęstsza kwota, którą można otrzymać w ramach dotacji do pompy ciepła to 23 000 zł, a niektórych przypadkach nawet 36 000 zł. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci obliczą wysokość Twojego dofinansowania.

 • Jak wyglądają formalności?

  Nasze działania rozpoczynamy od ustalenia, czy kwalifikują się Państwo do uzyskania dofinansowania. Jeżeli tak, następny krok to kompletacja przez nas niezbędbych dokumentów i złożenie I wniosku. Pozytywna decyzja funduszu w odpowiedzi na wniosek, skutkuje przystąpieniem przez nas do realizacji i przekazania listy wymaganych dokumentów oraz złożenia wniosku II.

Montaż pomp ciepła Miechów – dlaczego skorzystać z usług Sevro?

Zarówno dobór odpowiednich urządzeń, jak i montaż pomp ciepła w Miechowie najlepiej zostawić specjalistom. Na ich pomoc możesz liczyć w naszej firmie. Decydując się na montaż pomp ciepła, możesz mieć pewność, że zespół Sevro w sposób profesjonalny podchodzi do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Specjaliści zaproponują najlepszy możliwy wariant wykonania instalacji oraz dobiorą właściwe urządzenie. 
Co ważne, pompy ciepła są doskonałym rozwiązaniem zarówno w przypadku nowego, jak i modernizowanego budynku.

Opinie naszych klientów

Poznaj opinie klientów Sevro

Famai Koytong
Famai Koytong
2022-12-19
Firma Sevro sprostała naszym niełatwym oczekiwaniom. Pracownicy wykazali się fachową poradą, co do doboru odpowiednich urządzeń, uprzejmością i zaangażowaniem. Montaż przebiegł szybko, bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami. Doradzone nam urządzenie klimatyzacyjne polepszyło komfort życia naszej rodziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Klaudiusz Niemczewski
Klaudiusz Niemczewski
2022-12-12
Firma SEVRO to 100% profesjonalizmu od sprawdzenia możliwości montażu poprzez właściwy dobór pompy ciepła i wykonanie w terminie. Świetny kontakt z właścicielem firmy, który zawsze w sposób rzeczowy wyjaśnia wszystkie wątpliwości i szuka zawsze najlepszego rozwiązania tak, żeby klient był zadowolony. Jeżeli chodzi o koszty to z ofert które otrzymałem była to najwyższa jakość za rozsądną cenę.
Przemysław Gołębiowski
Przemysław Gołębiowski
2022-10-07
Firma Sevro wykonała u mnie kawał niesamowitej kompleksowej roboty, a to jeszcze nie koniec. Do tej pory Sevro przeprowadziło instalację wentylacji mechanicznej, instalację klimatyzacji, kanalizacji, ciepłej i zimnej wody (kompleksowa hydraulika) oraz ogrzewania podłogowego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania w wykonywane prace oraz posiadanej wiedzy w rzeczonych tematach. Dokładność, solidność, odpowiedni dobór materiałów, troska o interes klienta to atuty tej firmy. Wszystko pięknie położone, aż oko cieszy, wszystkie testy instalacji na 6+. Pierwszy raz na budowie nie miałem co po Panach majsterkach sprzątać - aż dziwnie się czułem nie musząc wynosić gruzu, kartonów i folii różnej maści, wszystkie śmieci w workach, a gruz na składowisku, na budowie porządek :) nawet późniejszym ekipom nie zdarzyło się zachować takiej czystości. Dużym plusem jest również komunikacja z Panami z firmy i profesjonalne doradztwo, wspólne rozpatrywanie różnych wariantów instalacji, tak aby to miało ręce i nogi, było praktyczne, niezawodne dostosowane do potrzeb i nie zrujnowało klienta. Pan Łukasz Seweryn przykłada dużo uwagi do energooszczędności stosowanych w budynku instalacji, co w dzisiejszych czasach i przyszłości będzie miało ogromne znaczenie. Dlatego tak bardzo cenię sobie usługi firmy Sevro. Zwróciłem również uwagę na korzystanie podczas prac z profesjonalnych narzędzi i różnorakich specjalistycznych sprzętów, co też wiele mówi o firmie - mam pewność że nie przyszedł do mnie przysłowiowy "pan Mietek" - ale profesjonalnie przygotowana i znająca się na swym fachu firma. Ceny za usługi są całkiem przystępne i nie wygórowane- chciałbym dodać że miałem okazję porównać wcześniej oferty kilku różnych firm- jak się okazało mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę . Z tych wszystkich powodów szczerze i gorąco polecam "Sevro". Przed nami jeszcze montaż pompy ciepła, po pracach wykończeniowych, zakładamy rekuperator i klimatyzatory, a w niedalekiej przyszłości fotowoltaikę. I to też jest całkiem fajne, że jedna firma potrafi profesjonalnie i kompleksowo wyposażyć w te wszystkie instalacje nowo wybudowany dom. Polecam :)
Ryszard Jamrozowicz
Ryszard Jamrozowicz
2022-08-23
Fachowa i profesjonalna obsługa.
Piotr Pelczar
Piotr Pelczar
2022-08-01
Kolejna instalacja klimatyzacji wykonana przez SEVRO perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Pawel
Pawel
2022-05-09
Zarówno instalacja klimatyzacji jak i przeprowadzona pół roku później konserwacja przebiegły bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt z firmą, terminowe wykonanie prac, profesjonalna i sympatyczna ekipa oraz przyzwoite ceny. Polecam!
Filip Duda
Filip Duda
2022-03-31
Panowie z firmy Sevro wykonywali u nas usługę montażu klimatyzacji. Pełne doradztwo przy wyborze sprzętu. Oferty na urządzenia większości producentów . Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Usługa wykonana profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze estetycznie. Bardzo dobra komunikacja, ceny konkurencyjne. Serdecznie polecam!
Michał Kaczkowski
Michał Kaczkowski
2022-03-18
Serdecznie polecam usługi firmy Sevro . Pan Lukasz zainstalował nam zarówno cała instalacje klimatyzacji jak i instalacje fotowoltaiczną . Praca schludna - Cena uczciwa - Jakość bardzo dobra . Polecam

Zdjęcia naszych realizacji

Zobacz przykładowe realizacje pomp ciepła

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy, zadzwoń:

(+48) 798 230 260

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8 - 17
Sob: Nieczynne

Obszar działania

Wykonujemy usługi na terenie południowej Polsce. Kraków i okolice.