Twoja inwestycja w przyszłość

Pompy ciepła
Proszowice

Zamontuj pompę ciepła korzystając z dotacji

(+48) 798 230 260

Montujemy pompy ciepła najlepszych producentów:

Pompy ciepła:

Montujemy pompy ciepła na terenie Proszowic.

Poszukujesz firmy oferującej montaż pomp ciepła w Proszowicach?

Sevro jest firmą świadczącą kompleksowe usługi instalatorskie, takie jak montaż pompy ciepła. Szukając najbardziej energooszczędnych rozwiązań dla swojego domu lub firmy zapoznaj się z ofertą naszej firmy i przekonaj się, że instalacja pompy ciepła z naszą pomocą to prawdziwy strzał w 10!

Nasza doświadczona i wykwalifikowana załoga bezbłędnie doradzi, jaka instalacja będzie najlepsza dla możliwości adaptacyjnych budynku, w którym mieszkasz lub prowadzisz firmę.

 • Jak działają pompy ciepła?

  Działanie pomp ciepła przypomina pracę, jaką wykonują lodówki. Różnica polega na tym, że pompy ciepła, zamiast oddawać ciepło na zewnątrz zasysają powietrze z otoczenia. Następnie dochodzi do procesu sprężenia, który powoduje, że temperatura wzrasta do około 60-70°C i tak grzane powietrze zostaje przekazane do systemu grzewczego.

Pompy ciepła Proszowice
 • Ile kosztują pompy ciepła?

  Kwota, jaką należy zapłacić za montaż pompy ciepła przez firmę Sevro na terenie Proszowic uzależniona jest od kilku czynników. Głównie pod uwagę brana jest istniejąca instalacja oraz warunki montażowe, jednak ceny urządzenia wraz z montażem zaczynają się od 39 000 zł.

 • Jaką dotację można otrzymać?

  Montaż pomp ciepła obejmuje dotacja, a jej wysokość uzależniona jest od kilku czynników. Są nimi: program rządowy, z którego chcesz skorzystać, Twoje dochody i miesięczne wydatki, liczba osób w gospodarstwie domowym oraz liczba instalacji.

  Najczęściej otrzymywana kwota w ramach dotacji do montażu pompy ciepła to 23 000 zł, jednak w niektórych przypadkach może to być nawet 36 000 zł. Umów się z nami na spotkanie, a nasz ekspert obliczy wysokość dofinansowania, które możesz otrzymać.

 • Jak wyglądają formalności?

  Pierwszym krokiem jest ustalenie, czy klient kwalifikuje się do uzyskania dofinansowania. Następnie kompletujemy niezbędną dokumentację i składamy I wniosek. W przypadku pozytywnej odpowiedzi funduszu na nasz wniosek możemy przystąpić do realizacji i przekazania listy dalej wymaganych dokumentów, a także do złożenia II wniosku.

Montaż pomp ciepła Proszowice 

Decydując się na montaż pompy ciepła w Proszowicach należy zadbać o dobór odpowiedniego urządzenia oraz fachową obsługę procesu montażu. Wszystkim tym w sposób profesjonalny zajmie się zespół Sevro. 

Dlaczego warto zdecydować się na usługi Sevro?

Do każdego zlecenia podchodzimy z pełną uwagą i indywidualizacją działania, dlatego zawsze proponujemy możliwie najlepszy wariant instalacji oraz odpowiednio dobrane urządzenie.

Opinie naszych klientów

Poznaj opinie klientów Sevro

Famai Koytong
Famai Koytong
2022-12-19
Firma Sevro sprostała naszym niełatwym oczekiwaniom. Pracownicy wykazali się fachową poradą, co do doboru odpowiednich urządzeń, uprzejmością i zaangażowaniem. Montaż przebiegł szybko, bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami. Doradzone nam urządzenie klimatyzacyjne polepszyło komfort życia naszej rodziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Klaudiusz Niemczewski
Klaudiusz Niemczewski
2022-12-12
Firma SEVRO to 100% profesjonalizmu od sprawdzenia możliwości montażu poprzez właściwy dobór pompy ciepła i wykonanie w terminie. Świetny kontakt z właścicielem firmy, który zawsze w sposób rzeczowy wyjaśnia wszystkie wątpliwości i szuka zawsze najlepszego rozwiązania tak, żeby klient był zadowolony. Jeżeli chodzi o koszty to z ofert które otrzymałem była to najwyższa jakość za rozsądną cenę.
Przemysław Gołębiowski
Przemysław Gołębiowski
2022-10-07
Firma Sevro wykonała u mnie kawał niesamowitej kompleksowej roboty, a to jeszcze nie koniec. Do tej pory Sevro przeprowadziło instalację wentylacji mechanicznej, instalację klimatyzacji, kanalizacji, ciepłej i zimnej wody (kompleksowa hydraulika) oraz ogrzewania podłogowego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania w wykonywane prace oraz posiadanej wiedzy w rzeczonych tematach. Dokładność, solidność, odpowiedni dobór materiałów, troska o interes klienta to atuty tej firmy. Wszystko pięknie położone, aż oko cieszy, wszystkie testy instalacji na 6+. Pierwszy raz na budowie nie miałem co po Panach majsterkach sprzątać - aż dziwnie się czułem nie musząc wynosić gruzu, kartonów i folii różnej maści, wszystkie śmieci w workach, a gruz na składowisku, na budowie porządek :) nawet późniejszym ekipom nie zdarzyło się zachować takiej czystości. Dużym plusem jest również komunikacja z Panami z firmy i profesjonalne doradztwo, wspólne rozpatrywanie różnych wariantów instalacji, tak aby to miało ręce i nogi, było praktyczne, niezawodne dostosowane do potrzeb i nie zrujnowało klienta. Pan Łukasz Seweryn przykłada dużo uwagi do energooszczędności stosowanych w budynku instalacji, co w dzisiejszych czasach i przyszłości będzie miało ogromne znaczenie. Dlatego tak bardzo cenię sobie usługi firmy Sevro. Zwróciłem również uwagę na korzystanie podczas prac z profesjonalnych narzędzi i różnorakich specjalistycznych sprzętów, co też wiele mówi o firmie - mam pewność że nie przyszedł do mnie przysłowiowy "pan Mietek" - ale profesjonalnie przygotowana i znająca się na swym fachu firma. Ceny za usługi są całkiem przystępne i nie wygórowane- chciałbym dodać że miałem okazję porównać wcześniej oferty kilku różnych firm- jak się okazało mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę . Z tych wszystkich powodów szczerze i gorąco polecam "Sevro". Przed nami jeszcze montaż pompy ciepła, po pracach wykończeniowych, zakładamy rekuperator i klimatyzatory, a w niedalekiej przyszłości fotowoltaikę. I to też jest całkiem fajne, że jedna firma potrafi profesjonalnie i kompleksowo wyposażyć w te wszystkie instalacje nowo wybudowany dom. Polecam :)
Ryszard Jamrozowicz
Ryszard Jamrozowicz
2022-08-23
Fachowa i profesjonalna obsługa.
Piotr Pelczar
Piotr Pelczar
2022-08-01
Kolejna instalacja klimatyzacji wykonana przez SEVRO perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Pawel
Pawel
2022-05-09
Zarówno instalacja klimatyzacji jak i przeprowadzona pół roku później konserwacja przebiegły bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt z firmą, terminowe wykonanie prac, profesjonalna i sympatyczna ekipa oraz przyzwoite ceny. Polecam!
Filip Duda
Filip Duda
2022-03-31
Panowie z firmy Sevro wykonywali u nas usługę montażu klimatyzacji. Pełne doradztwo przy wyborze sprzętu. Oferty na urządzenia większości producentów . Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Usługa wykonana profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze estetycznie. Bardzo dobra komunikacja, ceny konkurencyjne. Serdecznie polecam!
Michał Kaczkowski
Michał Kaczkowski
2022-03-18
Serdecznie polecam usługi firmy Sevro . Pan Lukasz zainstalował nam zarówno cała instalacje klimatyzacji jak i instalacje fotowoltaiczną . Praca schludna - Cena uczciwa - Jakość bardzo dobra . Polecam

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy, zadzwoń:

(+48) 798 230 260

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8 - 17
Sob: Nieczynne

Obszar działania

Wykonujemy usługi na terenie południowej Polski - Kraków i okoliczne gminy.