Zainwestuj w wygodną przyszłość

Pompy ciepła
Skawina

Zdecyduj się na montaż pompy ciepła z dotacją

(+48) 798 230 260

Montujemy pompy ciepła najlepszych producentów:

Pompy ciepła:

Montujemy pompy ciepła na terenie Skawiny.

Interesuje Cię montaż pompy ciepła w Skawinie i szukasz wykwalifikowanej firmy, która Ci w tym pomoże?

Sevro jest firmą oferującą kompleksowe usługi z zakresu instalacji montażu pomp ciepła, które są jednym z najbardziej energooszczędnych rozwiązań dla domu. Zapoznaj się z ofertą naszej firmy i zdecyduj się na montaż pompy ciepła odpowiadającej Twoim potrzebom.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy wybiorą urządzenie najlepiej odpowiadające możliwościom adaptacyjnym Twojego budynku mieszkalnego.

 • W jaki sposób działają pompy ciepła?

  Pompy ciepła to urządzenia, których sposób działania przypomina prace typowej lodówki. Różnica polega na tym, że pompa ciepła, zamiast oddawać ciepło zasysa powietrze ze swojego otoczenia. Następnie dochodzi do procesu sprężenia, kiedy to temperatura wzrasta do 60-70°C i w takiej formie zostaje przekazana do systemu grzewczego.

Pompy ciepła - Sevro
 • Jaki jest koszt montażu pompy ciepła?

  Ostateczna cena montażu urządzenia przez Sevro w Skawinie uzależniona jest od czynników, takich jak warunki montażowe oraz zastała na miejscu instalacja. Cennik za pompę ciepła z montażem rozpoczyna się od kwoty 39 000 zł.

 • Ile wynosi dotacja na pompę ciepła?

  Wysokość dofinansowania zależna jest od kwestii takich jak wybrany program rządowy, miesięczne wydatki, ilość osób zamieszkujących gospodarstwo domowe oraz ilość instalacji. Najczęściej kwota ta wynosi 23 000 zł, jednak w niektórych przypadkach może to być nawet 36 000 zł. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, by sprawdzić wysokość dofinansowania, które możesz uzyskać.

 • Jak uzyskać dofinansowanie?

  Pierwszy krok to ustalenie, czy przysługuje Ci dofinansowanie. Jeśli odpowiedź jest twierdząca, przystępujemy do kompletacji niezbędnych dokumentów oraz złożenia I wniosku. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji funduszu następuje realizacja i przekazanie listy niezbędnych dokumentów, a także złożenie II wniosku.

Opinie naszych klientów

Poznaj opinie klientów Sevro

Famai Koytong
Famai Koytong
2022-12-19
Firma Sevro sprostała naszym niełatwym oczekiwaniom. Pracownicy wykazali się fachową poradą, co do doboru odpowiednich urządzeń, uprzejmością i zaangażowaniem. Montaż przebiegł szybko, bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami. Doradzone nam urządzenie klimatyzacyjne polepszyło komfort życia naszej rodziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Klaudiusz Niemczewski
Klaudiusz Niemczewski
2022-12-12
Firma SEVRO to 100% profesjonalizmu od sprawdzenia możliwości montażu poprzez właściwy dobór pompy ciepła i wykonanie w terminie. Świetny kontakt z właścicielem firmy, który zawsze w sposób rzeczowy wyjaśnia wszystkie wątpliwości i szuka zawsze najlepszego rozwiązania tak, żeby klient był zadowolony. Jeżeli chodzi o koszty to z ofert które otrzymałem była to najwyższa jakość za rozsądną cenę.
Przemysław Gołębiowski
Przemysław Gołębiowski
2022-10-07
Firma Sevro wykonała u mnie kawał niesamowitej kompleksowej roboty, a to jeszcze nie koniec. Do tej pory Sevro przeprowadziło instalację wentylacji mechanicznej, instalację klimatyzacji, kanalizacji, ciepłej i zimnej wody (kompleksowa hydraulika) oraz ogrzewania podłogowego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania w wykonywane prace oraz posiadanej wiedzy w rzeczonych tematach. Dokładność, solidność, odpowiedni dobór materiałów, troska o interes klienta to atuty tej firmy. Wszystko pięknie położone, aż oko cieszy, wszystkie testy instalacji na 6+. Pierwszy raz na budowie nie miałem co po Panach majsterkach sprzątać - aż dziwnie się czułem nie musząc wynosić gruzu, kartonów i folii różnej maści, wszystkie śmieci w workach, a gruz na składowisku, na budowie porządek :) nawet późniejszym ekipom nie zdarzyło się zachować takiej czystości. Dużym plusem jest również komunikacja z Panami z firmy i profesjonalne doradztwo, wspólne rozpatrywanie różnych wariantów instalacji, tak aby to miało ręce i nogi, było praktyczne, niezawodne dostosowane do potrzeb i nie zrujnowało klienta. Pan Łukasz Seweryn przykłada dużo uwagi do energooszczędności stosowanych w budynku instalacji, co w dzisiejszych czasach i przyszłości będzie miało ogromne znaczenie. Dlatego tak bardzo cenię sobie usługi firmy Sevro. Zwróciłem również uwagę na korzystanie podczas prac z profesjonalnych narzędzi i różnorakich specjalistycznych sprzętów, co też wiele mówi o firmie - mam pewność że nie przyszedł do mnie przysłowiowy "pan Mietek" - ale profesjonalnie przygotowana i znająca się na swym fachu firma. Ceny za usługi są całkiem przystępne i nie wygórowane- chciałbym dodać że miałem okazję porównać wcześniej oferty kilku różnych firm- jak się okazało mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę . Z tych wszystkich powodów szczerze i gorąco polecam "Sevro". Przed nami jeszcze montaż pompy ciepła, po pracach wykończeniowych, zakładamy rekuperator i klimatyzatory, a w niedalekiej przyszłości fotowoltaikę. I to też jest całkiem fajne, że jedna firma potrafi profesjonalnie i kompleksowo wyposażyć w te wszystkie instalacje nowo wybudowany dom. Polecam :)
Ryszard Jamrozowicz
Ryszard Jamrozowicz
2022-08-23
Fachowa i profesjonalna obsługa.
Piotr Pelczar
Piotr Pelczar
2022-08-01
Kolejna instalacja klimatyzacji wykonana przez SEVRO perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Pawel
Pawel
2022-05-09
Zarówno instalacja klimatyzacji jak i przeprowadzona pół roku później konserwacja przebiegły bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt z firmą, terminowe wykonanie prac, profesjonalna i sympatyczna ekipa oraz przyzwoite ceny. Polecam!
Filip Duda
Filip Duda
2022-03-31
Panowie z firmy Sevro wykonywali u nas usługę montażu klimatyzacji. Pełne doradztwo przy wyborze sprzętu. Oferty na urządzenia większości producentów . Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Usługa wykonana profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze estetycznie. Bardzo dobra komunikacja, ceny konkurencyjne. Serdecznie polecam!
Michał Kaczkowski
Michał Kaczkowski
2022-03-18
Serdecznie polecam usługi firmy Sevro . Pan Lukasz zainstalował nam zarówno cała instalacje klimatyzacji jak i instalacje fotowoltaiczną . Praca schludna - Cena uczciwa - Jakość bardzo dobra . Polecam

Montaż pompy ciepła Skawina – dlaczego Sevro?

Dobór odpowiedniego urządzenia oraz sam montaż pompy ciepła w Skawinie to trudne zadanie, dlatego najlepiej jest je zostawić specjalistom, takim jak Sevro. Nasza firma to zespół prawdziwych fachowców, którzy posiadają wszelkie kwalifikacje i ogromną wiedzę. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Ci możliwie najlepsze urządzenie oraz profesjonalny montaż systemu.

Zdjęcia naszych realizacji

Zobacz przykładowe realizacje pomp ciepła

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy, zadzwoń:

(+48) 798 230 260

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8 - 17
Sob: Nieczynne

Obszar działania

Wykonujemy usługi na terenie południowej Polsce. Kraków i okolice.