Metody Finansowania

Metody Finansowania Pompy Ciepła
Program Czyste Powietrze
Dotacje Rządowe
Kredyt Celowy
W banku Santander
Ulga Termomodernizacyjna
Dotacje Rządowe

Dotacje na wymianę źródła ciepła

Rozwój technologii związany z pompami ciepła owocuje coraz bardziej wydajnymi i efektywnymi urządzeniami do ogrzewania budynków mieszkalnych i przygotowaniabviepłej wody użytkowej. Coraz większa gama urządzeń jest dedykowana dla budynków modernizowanych z tradycyjnym systemem grzejnikowym. Nie tylko właściciele nowych budynków mogą się cieszyć ekologicznym i odnawialnym źródłem ciepła. Również coraz większy wachlarz możliwości finansowania (program ,,Czyste Powietrze’’, ulga termomodernizacyjna, nisko oprocentowane kredyty) pozwala aby pompy ciepła zagościły w modernizowanych budynkach mieszkalnych.

Metody Dofinansowania

Nisko oprocentowane kredyty

Współpracujemy z bankiem Santander który dla naszych klientów przygotował specjalną ofertę na zakup i montaż pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznej.

 

Twoja rata miesięczna może być niższa niż rachunek za prąd

Program Czyste Powietrze

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Ulga termomodernizacyjna

Ulga polega na odliczeniu od podstawy obliczenia podatku (lub przychodów w przypadku podatku zryczałtowanego) wydatków poniesionych na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w budynku mieszkalnym jednorodzinnym

Chcesz skorzystać z finansowania
pomp ciepła ?