Oczyść swój dom z kurzu, smogu i alergenów

Rekuperacja Kraków

Montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

Zadzwoń i zapytaj:

(+48) 798 230 260

Nasi partnerzy:

Producenci klimatyzatorów

Rekuperacja w Krakowie to usługa, na której Ci zależy? Sprawdź ofertę naszej firmy, która zajmie się montażem i serwisem rekuperacji w Twoim domu czy mieszkaniu. Dołożymy wszelkich starań, by wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła sprawiła, że komfort Twojego życia wzrośnie. Wymiana powietrza w pomieszczeniach zapewni stały dostęp do przefiltrowanego powietrza, które jest wolne od wszelkich zanieczyszczeń.


Profesjonalny montaż rekuperacji w Krakowie

Jeśli zastanawiasz się nad montażem w swoim domu w Krakowie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli urządzenia jakim jest rekuperator, możesz liczyć na naszą pomoc. Nasz zespół zajmie się dobraniem i montażem rekuperacji, która będzie spełniała Twoje potrzeby. Zadbamy o to, by wentylacja mechaniczna w Twoim domu pozwalała osiągnąć jak najwięcej korzyści.

Rekuperatory Kraków – dlaczego warto nam zaufać?

Mamy świadomość, że montaż rekuperacji w Krakowie pozwoli zwiększyć komfort Twojego życia. Dlatego w ramach montażu instalacji wentylacyjnej w Twoim domu, dostarczamy sprzęt jedynie od sprawdzonych producentów. Profesjonaliści dobiorą go w taki sposób, by odpowiadał Twoim potrzebom, a jednocześnie nie był zbyt obciążającym wydatkiem. Zadbamy o to, by rekuperacja powietrza w łazience, pokoju, czy piwnicy przez cały czas zapewniała dostęp do przefiltrowanego powietrza.

Wentylacja Kraków – jak działa rekuperacja?

Jeśli zastanawiasz się nad zamontowaniem wentylacji z odzyskiem ciepła w swoim domu lub mieszkaniu w bloku, warto dowiedzieć się, na czym dokładnie to polega. Zasada działania rekuperatora, który jest centralną częścią wentylacji mechanicznej, opiera się na odpowiedniej konstrukcji i budowie wymiennika. Dzięki temu rekuperator jest w stanie odzyskać ciepło z wentylacji w Twojej łazience czy pokoju. Co ważne, rekuperacja umożliwia przefiltrowanie powietrza w celu zatrzymania wszelkich zanieczyszczeń — zapachów, wilgoci i dwutlenku węgla. By wentylacja z rekuperacją działała tak, jak należy, trzeba określić zapotrzebowanie danego budynku lub mieszkania. W tym celu najlepiej skontaktować się z naszym zespołem. Każda instalacja rekuperacji wymaga osobnego projektu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować rekuperatory do możliwości technicznych, a także finansowych każdego klienta.

Umów się na konsultację

Porozmawiaj z ekspertem

(+48) 798 230 260

Dojeżdżamy do Krakowa i okolic

Zajmujemy się montażem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła na terenie Krakowa i okolic.
Montaż rekuperatorów w Krakowie, a także serwis rekuperacji w Krakowie to usługi, z których skorzystasz także w:

 

Poza rekuperacją zajmujemy się także takimi usługami jak:

 

Dzięki naszym usługom możesz zwiększyć komfort swojego życia. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie. Ustalimy wszelkie szczegóły i wykonamy projekt rekuperacji do Twojego domu, mieszkania lub biura. Dzięki wentylacji z odzyskiem ciepła, jakość powietrza w pomieszczeniach, w których na co dzień przebywasz, diametralnie wzrośnie. Zachęcamy do tego, by zdecydować się na montaż urządzeń, jakimi są rekuperatory już teraz!

Opinie naszych klientów

Poznaj opinie klientów Sevro

Famai Koytong
Famai Koytong
2022-12-19
Firma Sevro sprostała naszym niełatwym oczekiwaniom. Pracownicy wykazali się fachową poradą, co do doboru odpowiednich urządzeń, uprzejmością i zaangażowaniem. Montaż przebiegł szybko, bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami. Doradzone nam urządzenie klimatyzacyjne polepszyło komfort życia naszej rodziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Klaudiusz Niemczewski
Klaudiusz Niemczewski
2022-12-12
Firma SEVRO to 100% profesjonalizmu od sprawdzenia możliwości montażu poprzez właściwy dobór pompy ciepła i wykonanie w terminie. Świetny kontakt z właścicielem firmy, który zawsze w sposób rzeczowy wyjaśnia wszystkie wątpliwości i szuka zawsze najlepszego rozwiązania tak, żeby klient był zadowolony. Jeżeli chodzi o koszty to z ofert które otrzymałem była to najwyższa jakość za rozsądną cenę.
Przemysław Gołębiowski
Przemysław Gołębiowski
2022-10-07
Firma Sevro wykonała u mnie kawał niesamowitej kompleksowej roboty, a to jeszcze nie koniec. Do tej pory Sevro przeprowadziło instalację wentylacji mechanicznej, instalację klimatyzacji, kanalizacji, ciepłej i zimnej wody (kompleksowa hydraulika) oraz ogrzewania podłogowego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania w wykonywane prace oraz posiadanej wiedzy w rzeczonych tematach. Dokładność, solidność, odpowiedni dobór materiałów, troska o interes klienta to atuty tej firmy. Wszystko pięknie położone, aż oko cieszy, wszystkie testy instalacji na 6+. Pierwszy raz na budowie nie miałem co po Panach majsterkach sprzątać - aż dziwnie się czułem nie musząc wynosić gruzu, kartonów i folii różnej maści, wszystkie śmieci w workach, a gruz na składowisku, na budowie porządek :) nawet późniejszym ekipom nie zdarzyło się zachować takiej czystości. Dużym plusem jest również komunikacja z Panami z firmy i profesjonalne doradztwo, wspólne rozpatrywanie różnych wariantów instalacji, tak aby to miało ręce i nogi, było praktyczne, niezawodne dostosowane do potrzeb i nie zrujnowało klienta. Pan Łukasz Seweryn przykłada dużo uwagi do energooszczędności stosowanych w budynku instalacji, co w dzisiejszych czasach i przyszłości będzie miało ogromne znaczenie. Dlatego tak bardzo cenię sobie usługi firmy Sevro. Zwróciłem również uwagę na korzystanie podczas prac z profesjonalnych narzędzi i różnorakich specjalistycznych sprzętów, co też wiele mówi o firmie - mam pewność że nie przyszedł do mnie przysłowiowy "pan Mietek" - ale profesjonalnie przygotowana i znająca się na swym fachu firma. Ceny za usługi są całkiem przystępne i nie wygórowane- chciałbym dodać że miałem okazję porównać wcześniej oferty kilku różnych firm- jak się okazało mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę . Z tych wszystkich powodów szczerze i gorąco polecam "Sevro". Przed nami jeszcze montaż pompy ciepła, po pracach wykończeniowych, zakładamy rekuperator i klimatyzatory, a w niedalekiej przyszłości fotowoltaikę. I to też jest całkiem fajne, że jedna firma potrafi profesjonalnie i kompleksowo wyposażyć w te wszystkie instalacje nowo wybudowany dom. Polecam :)
Ryszard Jamrozowicz
Ryszard Jamrozowicz
2022-08-23
Fachowa i profesjonalna obsługa.
Piotr Pelczar
Piotr Pelczar
2022-08-01
Kolejna instalacja klimatyzacji wykonana przez SEVRO perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Pawel
Pawel
2022-05-09
Zarówno instalacja klimatyzacji jak i przeprowadzona pół roku później konserwacja przebiegły bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt z firmą, terminowe wykonanie prac, profesjonalna i sympatyczna ekipa oraz przyzwoite ceny. Polecam!
Filip Duda
Filip Duda
2022-03-31
Panowie z firmy Sevro wykonywali u nas usługę montażu klimatyzacji. Pełne doradztwo przy wyborze sprzętu. Oferty na urządzenia większości producentów . Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Usługa wykonana profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze estetycznie. Bardzo dobra komunikacja, ceny konkurencyjne. Serdecznie polecam!
Michał Kaczkowski
Michał Kaczkowski
2022-03-18
Serdecznie polecam usługi firmy Sevro . Pan Lukasz zainstalował nam zarówno cała instalacje klimatyzacji jak i instalacje fotowoltaiczną . Praca schludna - Cena uczciwa - Jakość bardzo dobra . Polecam

Zdjęcia naszych realizacji

Zobacz przykładowe realizacje z montażu systemów rekuperacji  

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy, zadzwoń:

(+48) 798 230 260