Zapewnij sobie komfort i wygodę codziennego użytkowania

Instalacje wodno-kanalizacyjne Kraków

Skorzystaj z usług fachowców

Zadzwoń:

(+48) 798 230 260

Stosujemy sprawdzone metody i wysokiej jakości materiały, aby zapewnić bezawaryjną i długotrwałą pracę wykonanych przez nas instalacji.

Profesjonalne wsparcie w montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych

Firma SEVRO kompleksowo prowadzi realizacje instalacji wodno kanalizacyjnych w nowo budowanych domach. Możemy poprowadzić twoją inwestycję od etapu doradztwa, doboru materiałów i rozwiązań, aż do realizacji i serwisu. 

Jednym z etapów budowy domu jest wykonanie następujących instalacji:

Nasi fachowcy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia, które umożliwiają realizację wszystkich zleceń w zakresie montażu instalacji sanitarnych.

1651779973429

Instalacje wodno kanalizacyjne

Instalacje wodno-kanalizacyjne w domu pełnią bardzo ważną funkcję, zapewniają komfort i wygodę codziennego użytkowania, dlatego należy odpowiednio o nie zadbać. Instalacja wodna odpowiada za dostarczanie do wybranych pomieszczeń w budynku zimnej oraz ciepłej wody, natomiast instalacja kanalizacyjna ma za zadanie odprowadzać zanieczyszczenia z budynku do pionów kanalizacyjnych.

Na elementy hydrauliczne w budynku składa się całe orurowanie (rury wielowarstwowe, rury miedziane, przewody) np. łazienki i wc.

Instalacja zmiękczacza wody Kraków

Zmiękczacze wody to niezbędne urządzenia dla domów i firm borykających się z problemem twardej wody. Twarda woda powoduje powstawanie kamienia kotłowego, gorszy smak potraw i napojów, a także zwiększa zużycie środków myjących. Dlatego instalacja zmiękczacza wody to inwestycja w jakość życia i długotrwałość sprzętów AGD.

Nasza oferta obejmuje profesjonalny montaż zmiękczaczy wody w Krakowie i okolicach. Oferujemy zmiękczacze renomowanych marek, takich jak Ecowater, które są znane z wydajności i innowacyjnych technologii. Na przykład, model Ecowater eVolution 300 Boost charakteryzuje się funkcją „pamięci absolutnej”, która dostosowuje regenerację urządzenia do zużycia wody w domu, oraz wbudowanym modułem WiFi, umożliwiającym kontrolę urządzenia z każdego miejsca na świecie. Dodatkowo oferujemy inteligentne systemy ostrzegania, które informują o awariach oraz ekonomiczne zużycie soli, co przekłada się na oszczędności.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz indywidualnej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Instalacja zmiękczacza wody Kraków

Montaż instalacji hydraulicznej Kraków

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu instalacji hydraulicznych w Krakowie. Nasze usługi obejmują projektowanie i wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych dla domów, mieszkań oraz obiektów komercyjnych. Dbamy o to, aby każda realizacja była dopasowana do indywidualnych potrzeb i spełniała najwyższe standardy jakości.

Nasi wykwalifikowani fachowcy zapewniają profesjonalny montaż, gwarantując niezawodność i długotrwałość instalacji. Korzystamy z nowoczesnych materiałów i technik, aby zapewnić efektywność energetyczną i ekonomiczną eksploatację systemów. Nasza oferta obejmuje również doradztwo techniczne i serwis posprzedażowy.

Zachęcamy do kontaktu dla szczegółowego omówienia Twoich potrzeb i przygotowania dedykowanej oferty.

Opinie naszych klientów

Poznaj opinie klientów Sevro

Famai Koytong
Famai Koytong
2022-12-19
Firma Sevro sprostała naszym niełatwym oczekiwaniom. Pracownicy wykazali się fachową poradą, co do doboru odpowiednich urządzeń, uprzejmością i zaangażowaniem. Montaż przebiegł szybko, bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami. Doradzone nam urządzenie klimatyzacyjne polepszyło komfort życia naszej rodziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Klaudiusz Niemczewski
Klaudiusz Niemczewski
2022-12-12
Firma SEVRO to 100% profesjonalizmu od sprawdzenia możliwości montażu poprzez właściwy dobór pompy ciepła i wykonanie w terminie. Świetny kontakt z właścicielem firmy, który zawsze w sposób rzeczowy wyjaśnia wszystkie wątpliwości i szuka zawsze najlepszego rozwiązania tak, żeby klient był zadowolony. Jeżeli chodzi o koszty to z ofert które otrzymałem była to najwyższa jakość za rozsądną cenę.
Przemysław Gołębiowski
Przemysław Gołębiowski
2022-10-07
Firma Sevro wykonała u mnie kawał niesamowitej kompleksowej roboty, a to jeszcze nie koniec. Do tej pory Sevro przeprowadziło instalację wentylacji mechanicznej, instalację klimatyzacji, kanalizacji, ciepłej i zimnej wody (kompleksowa hydraulika) oraz ogrzewania podłogowego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania w wykonywane prace oraz posiadanej wiedzy w rzeczonych tematach. Dokładność, solidność, odpowiedni dobór materiałów, troska o interes klienta to atuty tej firmy. Wszystko pięknie położone, aż oko cieszy, wszystkie testy instalacji na 6+. Pierwszy raz na budowie nie miałem co po Panach majsterkach sprzątać - aż dziwnie się czułem nie musząc wynosić gruzu, kartonów i folii różnej maści, wszystkie śmieci w workach, a gruz na składowisku, na budowie porządek :) nawet późniejszym ekipom nie zdarzyło się zachować takiej czystości. Dużym plusem jest również komunikacja z Panami z firmy i profesjonalne doradztwo, wspólne rozpatrywanie różnych wariantów instalacji, tak aby to miało ręce i nogi, było praktyczne, niezawodne dostosowane do potrzeb i nie zrujnowało klienta. Pan Łukasz Seweryn przykłada dużo uwagi do energooszczędności stosowanych w budynku instalacji, co w dzisiejszych czasach i przyszłości będzie miało ogromne znaczenie. Dlatego tak bardzo cenię sobie usługi firmy Sevro. Zwróciłem również uwagę na korzystanie podczas prac z profesjonalnych narzędzi i różnorakich specjalistycznych sprzętów, co też wiele mówi o firmie - mam pewność że nie przyszedł do mnie przysłowiowy "pan Mietek" - ale profesjonalnie przygotowana i znająca się na swym fachu firma. Ceny za usługi są całkiem przystępne i nie wygórowane- chciałbym dodać że miałem okazję porównać wcześniej oferty kilku różnych firm- jak się okazało mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę . Z tych wszystkich powodów szczerze i gorąco polecam "Sevro". Przed nami jeszcze montaż pompy ciepła, po pracach wykończeniowych, zakładamy rekuperator i klimatyzatory, a w niedalekiej przyszłości fotowoltaikę. I to też jest całkiem fajne, że jedna firma potrafi profesjonalnie i kompleksowo wyposażyć w te wszystkie instalacje nowo wybudowany dom. Polecam :)
Ryszard Jamrozowicz
Ryszard Jamrozowicz
2022-08-23
Fachowa i profesjonalna obsługa.
Piotr Pelczar
Piotr Pelczar
2022-08-01
Kolejna instalacja klimatyzacji wykonana przez SEVRO perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Pawel
Pawel
2022-05-09
Zarówno instalacja klimatyzacji jak i przeprowadzona pół roku później konserwacja przebiegły bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt z firmą, terminowe wykonanie prac, profesjonalna i sympatyczna ekipa oraz przyzwoite ceny. Polecam!
Filip Duda
Filip Duda
2022-03-31
Panowie z firmy Sevro wykonywali u nas usługę montażu klimatyzacji. Pełne doradztwo przy wyborze sprzętu. Oferty na urządzenia większości producentów . Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Usługa wykonana profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze estetycznie. Bardzo dobra komunikacja, ceny konkurencyjne. Serdecznie polecam!
Michał Kaczkowski
Michał Kaczkowski
2022-03-18
Serdecznie polecam usługi firmy Sevro . Pan Lukasz zainstalował nam zarówno cała instalacje klimatyzacji jak i instalacje fotowoltaiczną . Praca schludna - Cena uczciwa - Jakość bardzo dobra . Polecam

Zdjęcia naszych realizacji

Montaż instalacji wodnej

Montaż ogrzewania podłogowego

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy, zadzwoń:

(+48) 798 230 260