Twoja inwestycja w przyszłość

Pompy ciepła
Gdów

Zamontuj pompę ciepła korzystając z dotacji

(+48) 798 230 260

Montujemy pompy ciepła najlepszych producentów:

Pompy ciepła:

Profesjonalny montaż pompy ciepła Gdów z Sevro.

Szukasz firmy zajmującej się montażem pomp ciepła w Gdowie?

NSevro da Ci wszystko to, czego szukasz! Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu doboru, montażu i serwisu pomp ciepła Gdów. Naszym celem jest przedstawienie Ci najbardziej energooszczędnego urządzenia, które spełni Twoje wymagania oraz dopasuje się do możliwości adaptacyjnych Twojego domu lub firmy.

Nasz zespół to doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy dbający o indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz najwyższą jakość oferowanych usług.

 • Jak działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła, mimo że jest urządzeniem niezwykle zaawansowanych technologicznie, swoim działaniem przypomina znaną każdemu lodówkę. Różnica polega na tym, że nie oddaje ona ciepła, lecz zasysa powietrze ze swojego otoczenia. Dalej, dzięki intensywnym procesom sprężenia zassane powietrze ulega podgrzaniu do około 60-70°C i w tej formie jest ono przekazywane wprost do domowego systemu grzewczego.

Pompy ciepła Gdów
 • Jaki jest koszt pompy ciepła?

  Koszt wykonania takiej kompleksowej usługi nie jest stały, a na końcową cenę wpływ maja takie czynniki jak istniejąca instalacja oraz zastane warunki montażowe.
  Ceny w Sevro zaczynają się od 39 000 zł.

 • Jaka jest wysokość dotacji?

  Kwota dotacji zależna jest od kilku czynników. Jest to wybór danego programu rządowego, ilość instalacji, liczba mieszkańców budynku, dochód oraz miesięczne wydatki gospodarstwa. Standardowo kwota ta wynosi 23 000 zł, jednak niektórzy inwestorzy mogą liczyć na podwyższenie tej stawki nawet do 36 000 zł. Skontaktuj się z nami i sprawdź, na jaką dotację możesz liczyć.

 • Jak wyglądają formalności w przypadku dotacji?

  Na początku należy sprawdzić, czy dany inwestor spełnia wymogi formalne przewidziane w wybranym programie. Jeśli tak należy zebrać niezbędne dokumenty oraz złożyć I wniosek do funduszu. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji Sevro niezwłocznie przystępuje do realizacji inwestycji oraz przesłania listy wszelkich wymaganych dokumentów. Na tym etapie zajmujemy się również złożeniem II wniosku.

Ile kosztują Pompy Ciepła

Przykładowe ceny popularnych modeli pomp ciepła w Gdowie i całej Małopolsce

Nasze instalacje wykonujemy w miedzi lub stali zaciskanej. W ramach usługi montażu zapewniamy wszystkie
wymagane elementy, w tym separatory, filtry, śrubunki i zawory.

Pompa gruntowa Viessmann Gdów
Gruntowa pompa ciepła

Pompa gruntowa Viessmann Vitocal 200-G

Moc 5.8kW

Cena wraz z montażem Gdów

od 59 900 netto + 8%VAT

"Czyste Powietrze"

Dofinansowanie przy najwyższym poziomie:

do 50 900 zł

"Mój Prąd"

Dofinansowanie do gruntowej pompy ciepła:

do 28 500 zł*

"Moje Ciepło"

Dofinansowanie dla nowych budynków:

do 21 000 zł

*W przypadku Programu „Mój Prąd” warunkiem jest wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Jeśli jest się już w posiadaniu instalacji fotowoltaicznej, należy przejść na system rozliczenia net-billing.

Pompa Powietrze-Woda Panasonic Gdów
Powietrzna pompa ciepła

Pompa Powietrze-Woda Panasonic Aquarera Serii K

Moc 7kW

Cena wraz z montażem Gdów

od 39 900 netto + 8%VAT

"Czyste Powietrze"

Dofinansowanie przy najwyższym poziomie:

do 35 200 zł

"Mój Prąd"

Dofinansowanie do powietrznej pompy ciepła:

do 19 400 zł*

"Moje Ciepło"

Dofinansowanie dla nowych budynków:

do 7 000 zł

*W przypadku Programu „Mój Prąd” warunkiem jest wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Jeśli jest się już w posiadaniu instalacji fotowoltaicznej, należy przejść na system rozliczenia net-billing.

Pompa Powietrze-Woda Viessmann Gdów
Powietrzna pompa ciepła

Pompa Powietrze-Woda Viessmann Vitocal 100-A

Cena wraz z montażem Gdów

od 38 500 netto + 8%VAT

"Czyste Powietrze"

Dofinansowanie przy najwyższym poziomie:

do 35 200 zł

"Mój Prąd"

Dofinansowanie do powietrznej pompy ciepła:

do 19 400 zł*

"Moje Ciepło"

Dofinansowanie dla nowych budynków:

do 7 000 zł

*W przypadku Programu „Mój Prąd” warunkiem jest wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Jeśli jest się już w posiadaniu instalacji fotowoltaicznej, należy przejść na system rozliczenia net-billing.

Jak wyglądają formalności?

Sevro oferuje pomoc na każdym etapie ubiegania się o rządowe dofinansowanie do montażu pomp ciepła. 

Służymy wsparciem na wszystkich etapach:

Wstępna rozmowa oraz złożenie wniosku:

 • sprawdzamy, czy kwalifikujesz się do programu
 • przesyłamy dokumenty do wypełnienia
 • składamy za Ciebie I-szy wniosek

Oczekiwanie na decyzję:

 • wspólnie czekamy na decyzję funduszu, a w międzyczasie przekazujemy inwestorowi najważniejsze informacje oraz listę dokumentów niezbędnych do rozliczenia wniosku

Potwierdzenie z funduszu:

 • po uzyskaniu pozytywnej decyzji kompletujemy niezbędne dokumenty i składamy II-gi wniosek o dofinansowanie

Oczekiwanie na wypłatę dotacji

Montaż pomp ciepła Gdów

Montaż odpowiedniej, a przede wszystkim najkorzystniejszej pompy ciepła to zadanie dla prawdziwych fachowców. Właśnie takie osoby znajdziesz w Sevro, gdzie każde zlecenie rozpatrywane jest w sposób indywidualny i na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi Sevro?

Naszą dewizą jest dbałość o każdy szczegół oraz idealne dopasowanie urządzenia do specyfiki danego budynku. W Sevro wiemy jak ogromną inwestycją jest montaż pompy ciepła dlatego oferujemy nie tylko najwyższą jakość usług, ale również serwis pomp ciepła w Gdowie oraz pomoc w kwestiach związanych z uzyskaniem dofinansowania.

Opinie naszych klientów

Poznaj opinie klientów Sevro

Famai Koytong
Famai Koytong
2022-12-19
Firma Sevro sprostała naszym niełatwym oczekiwaniom. Pracownicy wykazali się fachową poradą, co do doboru odpowiednich urządzeń, uprzejmością i zaangażowaniem. Montaż przebiegł szybko, bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami. Doradzone nam urządzenie klimatyzacyjne polepszyło komfort życia naszej rodziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Klaudiusz Niemczewski
Klaudiusz Niemczewski
2022-12-12
Firma SEVRO to 100% profesjonalizmu od sprawdzenia możliwości montażu poprzez właściwy dobór pompy ciepła i wykonanie w terminie. Świetny kontakt z właścicielem firmy, który zawsze w sposób rzeczowy wyjaśnia wszystkie wątpliwości i szuka zawsze najlepszego rozwiązania tak, żeby klient był zadowolony. Jeżeli chodzi o koszty to z ofert które otrzymałem była to najwyższa jakość za rozsądną cenę.
Przemysław Gołębiowski
Przemysław Gołębiowski
2022-10-07
Firma Sevro wykonała u mnie kawał niesamowitej kompleksowej roboty, a to jeszcze nie koniec. Do tej pory Sevro przeprowadziło instalację wentylacji mechanicznej, instalację klimatyzacji, kanalizacji, ciepłej i zimnej wody (kompleksowa hydraulika) oraz ogrzewania podłogowego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania w wykonywane prace oraz posiadanej wiedzy w rzeczonych tematach. Dokładność, solidność, odpowiedni dobór materiałów, troska o interes klienta to atuty tej firmy. Wszystko pięknie położone, aż oko cieszy, wszystkie testy instalacji na 6+. Pierwszy raz na budowie nie miałem co po Panach majsterkach sprzątać - aż dziwnie się czułem nie musząc wynosić gruzu, kartonów i folii różnej maści, wszystkie śmieci w workach, a gruz na składowisku, na budowie porządek :) nawet późniejszym ekipom nie zdarzyło się zachować takiej czystości. Dużym plusem jest również komunikacja z Panami z firmy i profesjonalne doradztwo, wspólne rozpatrywanie różnych wariantów instalacji, tak aby to miało ręce i nogi, było praktyczne, niezawodne dostosowane do potrzeb i nie zrujnowało klienta. Pan Łukasz Seweryn przykłada dużo uwagi do energooszczędności stosowanych w budynku instalacji, co w dzisiejszych czasach i przyszłości będzie miało ogromne znaczenie. Dlatego tak bardzo cenię sobie usługi firmy Sevro. Zwróciłem również uwagę na korzystanie podczas prac z profesjonalnych narzędzi i różnorakich specjalistycznych sprzętów, co też wiele mówi o firmie - mam pewność że nie przyszedł do mnie przysłowiowy "pan Mietek" - ale profesjonalnie przygotowana i znająca się na swym fachu firma. Ceny za usługi są całkiem przystępne i nie wygórowane- chciałbym dodać że miałem okazję porównać wcześniej oferty kilku różnych firm- jak się okazało mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę . Z tych wszystkich powodów szczerze i gorąco polecam "Sevro". Przed nami jeszcze montaż pompy ciepła, po pracach wykończeniowych, zakładamy rekuperator i klimatyzatory, a w niedalekiej przyszłości fotowoltaikę. I to też jest całkiem fajne, że jedna firma potrafi profesjonalnie i kompleksowo wyposażyć w te wszystkie instalacje nowo wybudowany dom. Polecam :)
Ryszard Jamrozowicz
Ryszard Jamrozowicz
2022-08-23
Fachowa i profesjonalna obsługa.
Piotr Pelczar
Piotr Pelczar
2022-08-01
Kolejna instalacja klimatyzacji wykonana przez SEVRO perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Pawel
Pawel
2022-05-09
Zarówno instalacja klimatyzacji jak i przeprowadzona pół roku później konserwacja przebiegły bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt z firmą, terminowe wykonanie prac, profesjonalna i sympatyczna ekipa oraz przyzwoite ceny. Polecam!
Filip Duda
Filip Duda
2022-03-31
Panowie z firmy Sevro wykonywali u nas usługę montażu klimatyzacji. Pełne doradztwo przy wyborze sprzętu. Oferty na urządzenia większości producentów . Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Usługa wykonana profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze estetycznie. Bardzo dobra komunikacja, ceny konkurencyjne. Serdecznie polecam!
Michał Kaczkowski
Michał Kaczkowski
2022-03-18
Serdecznie polecam usługi firmy Sevro . Pan Lukasz zainstalował nam zarówno cała instalacje klimatyzacji jak i instalacje fotowoltaiczną . Praca schludna - Cena uczciwa - Jakość bardzo dobra . Polecam

Zdjęcia naszych realizacji

Zobacz przykładowe realizacje pomp ciepła

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy, zadzwoń:

(+48) 798 230 260

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8 - 17
Sob: Nieczynne

Obszar działania

Wykonujemy usługi na terenie południowej Polski - Kraków i okoliczne gminy.