Lepsza przyszłość w Twoim domu

Pompy ciepła
Wolbrom

Zdecyduj się na montaż pompy ciepła z dotacją

(+48) 798 230 260

Montujemy pompy ciepła najlepszych producentów:

Pompy ciepła:

Zajmujemy się profesjonalnym montażem pomp ciepła na terenie Wolbromia.

Poszukujesz firmy oferującej profesjonalny montaż pomp ciepła w Wolbromiu?

Zależy Ci na znalezieniu energooszczędnego rozwiązania dla swojego domu? Chcesz płacić mniej za ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową? Sevro oferuje swoim klientom kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu montażu pomp ciepła w Wolbromiu, obejmujące dobór odpowiedniego sprzętu, fachowy montaż oraz pełną opiekę posprzedażową.

Zapoznaj się z bogatą ofertą naszej firmy lub skontaktuj z naszymi doświadczonymi ekspertami, którzy doradzą Ci, która instalacja będzie najlepiej dopasowana do możliwości adaptacyjnych Twojego domu lub firmy.

 • Jak działają pompy ciepła?

  Pompa ciepła to urządzenie, które swoim działaniem przypomina nieco lodówkę. Różnica polega na tym, że lodówka oddaje ciepło do otoczenia, a pompa ciepła zasysa je z zewnątrz. We wnętrzu urządzenia następuje podgrzanie powietrza do około 60-70°C, a następnie przekazanie go do domowego systemu grzewczego.

Pompy ciepła - Sevro
 • Ile kosztują pompy ciepła?

  Cena profesjonalnego montażu pompy ciepła na terenie Wolbromia przez Sevro uzależniona jest od kilku istotnych czynników, takich jak warunki montażowe oraz istniejąca instalacja. Jednak ceny pompy ciepła wraz z jej montażem zaczynają się już od 39 000 złotych.

 • Jaką dotację można otrzymać?

  Osoby zainteresowane montażem pompy ciepła na terenie Wolbromia mogą skorzystać z korzystnego dofinansowania, które uzależnione jest od kilku czynników. Większość osób może ubiegać się o dotację w kwocie 23 000 zł, jednak w niektórych przypadkach dofinansowanie może wynieść nawet 36 000 zł. Zadzwoń do Sevro, gdzie wykwalifikowani eksperci obliczą, na jaką dotację możesz liczyć.

 • Jak wyglądają formalności?

  Sevro to firma, która zadba o każdy etap Twojej inwestycji, dlatego pomagamy również przy uzyskaniu dofinansowania do montażu pomp ciepła. Pierwszym krokiem jest ustalenie, czy klient kwalifikuje się do uzyskania takiego dofinansowania. Jeśli odpowiedź jest twierdząca, możemy przystąpić do kompletowania niezbędnych dokumentów oraz złożenia wniosku I. Po uzyskaniu odpowiedzi funduszu natychmiastowo przystępujemy do realizacji projektu oraz przekazania spisu dokumentów wymaganych do złożenia II wniosku.

Montaż pomp ciepła Miechów – dlaczego skorzystać z usług Sevro?

Stojąc przed montażem pompy ciepła w Wolbromiu, warto zdecydować się na współpracę z prawdziwymi specjalistami, znającymi specyfikę tych urządzeń oraz wszelkie aspekty montażu. Właśnie takie osoby znajdziesz w Sevro , gdzie pracują prawdziwi fachowcy indywidualnie podchodzący do każdego zlecenia. Biorąc pod uwagę możliwości adaptacyjne budynku podpowiadają, które urządzenie sprawdzi się najlepiej w Twoim domu. Co więcej, Sevro oferuje również profesjonalny serwis pomp ciepła Wolbrom, dzięki czemu Twoje urządzenie będzie działać sprawnie przez długi czas.

Opinie naszych klientów

Poznaj opinie klientów Sevro

Famai Koytong
Famai Koytong
2022-12-19
Firma Sevro sprostała naszym niełatwym oczekiwaniom. Pracownicy wykazali się fachową poradą, co do doboru odpowiednich urządzeń, uprzejmością i zaangażowaniem. Montaż przebiegł szybko, bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami. Doradzone nam urządzenie klimatyzacyjne polepszyło komfort życia naszej rodziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Klaudiusz Niemczewski
Klaudiusz Niemczewski
2022-12-12
Firma SEVRO to 100% profesjonalizmu od sprawdzenia możliwości montażu poprzez właściwy dobór pompy ciepła i wykonanie w terminie. Świetny kontakt z właścicielem firmy, który zawsze w sposób rzeczowy wyjaśnia wszystkie wątpliwości i szuka zawsze najlepszego rozwiązania tak, żeby klient był zadowolony. Jeżeli chodzi o koszty to z ofert które otrzymałem była to najwyższa jakość za rozsądną cenę.
Przemysław Gołębiowski
Przemysław Gołębiowski
2022-10-07
Firma Sevro wykonała u mnie kawał niesamowitej kompleksowej roboty, a to jeszcze nie koniec. Do tej pory Sevro przeprowadziło instalację wentylacji mechanicznej, instalację klimatyzacji, kanalizacji, ciepłej i zimnej wody (kompleksowa hydraulika) oraz ogrzewania podłogowego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania w wykonywane prace oraz posiadanej wiedzy w rzeczonych tematach. Dokładność, solidność, odpowiedni dobór materiałów, troska o interes klienta to atuty tej firmy. Wszystko pięknie położone, aż oko cieszy, wszystkie testy instalacji na 6+. Pierwszy raz na budowie nie miałem co po Panach majsterkach sprzątać - aż dziwnie się czułem nie musząc wynosić gruzu, kartonów i folii różnej maści, wszystkie śmieci w workach, a gruz na składowisku, na budowie porządek 🙂 nawet późniejszym ekipom nie zdarzyło się zachować takiej czystości. Dużym plusem jest również komunikacja z Panami z firmy i profesjonalne doradztwo, wspólne rozpatrywanie różnych wariantów instalacji, tak aby to miało ręce i nogi, było praktyczne, niezawodne dostosowane do potrzeb i nie zrujnowało klienta. Pan Łukasz Seweryn przykłada dużo uwagi do energooszczędności stosowanych w budynku instalacji, co w dzisiejszych czasach i przyszłości będzie miało ogromne znaczenie. Dlatego tak bardzo cenię sobie usługi firmy Sevro. Zwróciłem również uwagę na korzystanie podczas prac z profesjonalnych narzędzi i różnorakich specjalistycznych sprzętów, co też wiele mówi o firmie - mam pewność że nie przyszedł do mnie przysłowiowy "pan Mietek" - ale profesjonalnie przygotowana i znająca się na swym fachu firma. Ceny za usługi są całkiem przystępne i nie wygórowane- chciałbym dodać że miałem okazję porównać wcześniej oferty kilku różnych firm- jak się okazało mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę . Z tych wszystkich powodów szczerze i gorąco polecam "Sevro". Przed nami jeszcze montaż pompy ciepła, po pracach wykończeniowych, zakładamy rekuperator i klimatyzatory, a w niedalekiej przyszłości fotowoltaikę. I to też jest całkiem fajne, że jedna firma potrafi profesjonalnie i kompleksowo wyposażyć w te wszystkie instalacje nowo wybudowany dom. Polecam 🙂
Ryszard Jamrozowicz
Ryszard Jamrozowicz
2022-08-23
Fachowa i profesjonalna obsługa.
Piotr Pelczar
Piotr Pelczar
2022-08-01
Kolejna instalacja klimatyzacji wykonana przez SEVRO perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Pawel
Pawel
2022-05-09
Zarówno instalacja klimatyzacji jak i przeprowadzona pół roku później konserwacja przebiegły bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt z firmą, terminowe wykonanie prac, profesjonalna i sympatyczna ekipa oraz przyzwoite ceny. Polecam!
Filip Duda
Filip Duda
2022-03-31
Panowie z firmy Sevro wykonywali u nas usługę montażu klimatyzacji. Pełne doradztwo przy wyborze sprzętu. Oferty na urządzenia większości producentów . Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Usługa wykonana profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze estetycznie. Bardzo dobra komunikacja, ceny konkurencyjne. Serdecznie polecam!
Michał Kaczkowski
Michał Kaczkowski
2022-03-18
Serdecznie polecam usługi firmy Sevro . Pan Lukasz zainstalował nam zarówno cała instalacje klimatyzacji jak i instalacje fotowoltaiczną . Praca schludna - Cena uczciwa - Jakość bardzo dobra . Polecam

Zdjęcia naszych realizacji

Zobacz przykładowe realizacje pomp ciepła

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy, zadzwoń:

(+48) 798 230 260

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8 - 17
Sob: Nieczynne

Obszar działania

Wykonujemy usługi na terenie południowej Polsce. Kraków i okolice.