Twoja inwestycja w przyszłość

Pompy ciepła
Niepołomice

Zamontuj pompę ciepła korzystając z dotacji

(+48) 798 230 260

Montujemy pompy ciepła najlepszych producentów:

Pompy ciepła:

Montujemy pompy ciepła na terenie Niepołomic.

Poszukujesz firmy oferującej usługi montażu pompy ciepła w Niepołomicach?

Sevro oferuje kompleksowe usługi doboru oraz montażu pomp ciepła. Jeśli poszukujesz najbardziej energooszczędnych rozwiązań i doświadczonych podwykonawców skontaktuj się z nami, a nasi eksperci doradzą Ci, jaka instalacja będzie najkorzystniejsza i najlepiej dopasowana do możliwości adaptacyjnych Twojego domu.

Nasza doświadczona i wykwalifikowana załoga bezbłędnie doradzi, jaka instalacja będzie najlepsza dla możliwości adaptacyjnych budynku, w którym mieszkasz lub prowadzisz firmę.

 • Jak działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła działa na podobnej zasadzie, co lodówka, z tą różnicą, że zamiast oddawać ciepło, zasysa powietrze wprost z otoczenia. Dalej, w wyniku intensywnego procesu sprężenia temperatura zassanego powietrza wzrasta do około 60-70 °C, a następnie jest ono przekazywane do domowego systemu grzewczego.

Pompy ciepła Proszowice
 • Jaki jest koszt pompy ciepła?

  Koszt montażu pompy ciepła w Niepołomicach przez firmę Sevro zależny jest od czynników takich jak warunki montażowe oraz istniejąca instalacja. Ceny te zaczynają się jednak od 39 000 zł.

 • Jaka jest wysokość dotacji?

  Wysokość dotacji uzależniona jest od wyboru programu rządowego, dochodów oraz miesięcznych wydatków gospodarstwa, liczby mieszkańców budynku i ilości instalacji. Standardowa kwota dofinansowania w ramach dotacji do montażu pompy ciepła to 23 000 zł, jednak niektórzy inwestorzy mogą starać się o kwotę w wysokości 36 000 zł. Zadzwoń do nas i sprawdź, na jaką dotacje możesz liczyć.

 • Jak wyglądają formalności w przypadku dotacji?

  Pierwszym krokiem na drodze ku uzyskaniu dotacji jest sprawdzenie, czy dana osoba spełnia wymogi formalne dotyczące uzyskania dotacji. Następnie należy zebrać wszystkie niezbędne dokumenty i złożyć I wniosek. W przypadku uzyskania pozytywnej decyzji funduszu na złożony wniosek Sevro przystępuje do realizacji oraz przekazania listy wymaganych dokumentów, a także do złożenia II wniosku.

Montaż pomp ciepła Niepołomice

Dobór najkorzystniejszego urządzenia oraz montaż wybranej pompy ciepła to zadanie dla wykwalifikowanego zespołu specjalistów. Na pomoc takich osób możesz liczyć w Sevro, gdzie do każdego zlecenia podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi Sevro?

Nasi doświadczeni specjaliści dopasują urządzenie do specyfiki budynku oraz Twoich potrzeb, pomożemy Ci również we wszystkich kwestiach związanych z uzyskaniem dofinansowania. Warto pamiętać, że pompa ciepła to rozwiązanie dedykowane nie tylko nowym budynkom, ale również tym modernizowanym.

Opinie naszych klientów

Poznaj opinie klientów Sevro

Famai Koytong
Famai Koytong
2022-12-19
Firma Sevro sprostała naszym niełatwym oczekiwaniom. Pracownicy wykazali się fachową poradą, co do doboru odpowiednich urządzeń, uprzejmością i zaangażowaniem. Montaż przebiegł szybko, bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami. Doradzone nam urządzenie klimatyzacyjne polepszyło komfort życia naszej rodziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Klaudiusz Niemczewski
Klaudiusz Niemczewski
2022-12-12
Firma SEVRO to 100% profesjonalizmu od sprawdzenia możliwości montażu poprzez właściwy dobór pompy ciepła i wykonanie w terminie. Świetny kontakt z właścicielem firmy, który zawsze w sposób rzeczowy wyjaśnia wszystkie wątpliwości i szuka zawsze najlepszego rozwiązania tak, żeby klient był zadowolony. Jeżeli chodzi o koszty to z ofert które otrzymałem była to najwyższa jakość za rozsądną cenę.
Przemysław Gołębiowski
Przemysław Gołębiowski
2022-10-07
Firma Sevro wykonała u mnie kawał niesamowitej kompleksowej roboty, a to jeszcze nie koniec. Do tej pory Sevro przeprowadziło instalację wentylacji mechanicznej, instalację klimatyzacji, kanalizacji, ciepłej i zimnej wody (kompleksowa hydraulika) oraz ogrzewania podłogowego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania w wykonywane prace oraz posiadanej wiedzy w rzeczonych tematach. Dokładność, solidność, odpowiedni dobór materiałów, troska o interes klienta to atuty tej firmy. Wszystko pięknie położone, aż oko cieszy, wszystkie testy instalacji na 6+. Pierwszy raz na budowie nie miałem co po Panach majsterkach sprzątać - aż dziwnie się czułem nie musząc wynosić gruzu, kartonów i folii różnej maści, wszystkie śmieci w workach, a gruz na składowisku, na budowie porządek 🙂 nawet późniejszym ekipom nie zdarzyło się zachować takiej czystości. Dużym plusem jest również komunikacja z Panami z firmy i profesjonalne doradztwo, wspólne rozpatrywanie różnych wariantów instalacji, tak aby to miało ręce i nogi, było praktyczne, niezawodne dostosowane do potrzeb i nie zrujnowało klienta. Pan Łukasz Seweryn przykłada dużo uwagi do energooszczędności stosowanych w budynku instalacji, co w dzisiejszych czasach i przyszłości będzie miało ogromne znaczenie. Dlatego tak bardzo cenię sobie usługi firmy Sevro. Zwróciłem również uwagę na korzystanie podczas prac z profesjonalnych narzędzi i różnorakich specjalistycznych sprzętów, co też wiele mówi o firmie - mam pewność że nie przyszedł do mnie przysłowiowy "pan Mietek" - ale profesjonalnie przygotowana i znająca się na swym fachu firma. Ceny za usługi są całkiem przystępne i nie wygórowane- chciałbym dodać że miałem okazję porównać wcześniej oferty kilku różnych firm- jak się okazało mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę . Z tych wszystkich powodów szczerze i gorąco polecam "Sevro". Przed nami jeszcze montaż pompy ciepła, po pracach wykończeniowych, zakładamy rekuperator i klimatyzatory, a w niedalekiej przyszłości fotowoltaikę. I to też jest całkiem fajne, że jedna firma potrafi profesjonalnie i kompleksowo wyposażyć w te wszystkie instalacje nowo wybudowany dom. Polecam 🙂
Ryszard Jamrozowicz
Ryszard Jamrozowicz
2022-08-23
Fachowa i profesjonalna obsługa.
Piotr Pelczar
Piotr Pelczar
2022-08-01
Kolejna instalacja klimatyzacji wykonana przez SEVRO perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Pawel
Pawel
2022-05-09
Zarówno instalacja klimatyzacji jak i przeprowadzona pół roku później konserwacja przebiegły bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt z firmą, terminowe wykonanie prac, profesjonalna i sympatyczna ekipa oraz przyzwoite ceny. Polecam!
Filip Duda
Filip Duda
2022-03-31
Panowie z firmy Sevro wykonywali u nas usługę montażu klimatyzacji. Pełne doradztwo przy wyborze sprzętu. Oferty na urządzenia większości producentów . Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Usługa wykonana profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze estetycznie. Bardzo dobra komunikacja, ceny konkurencyjne. Serdecznie polecam!
Michał Kaczkowski
Michał Kaczkowski
2022-03-18
Serdecznie polecam usługi firmy Sevro . Pan Lukasz zainstalował nam zarówno cała instalacje klimatyzacji jak i instalacje fotowoltaiczną . Praca schludna - Cena uczciwa - Jakość bardzo dobra . Polecam

Zdjęcia naszych realizacji

Zobacz przykładowe realizacje pomp ciepła

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy, zadzwoń:

(+48) 798 230 260

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8 - 17
Sob: Nieczynne

Obszar działania

Wykonujemy usługi na terenie południowej Polski - Kraków i okoliczne gminy.